Vēlies svinēt svētkus draugu vai ģimenes lokā brīvā dabā skaistā vietā, bet nav nojumes, galdi un apgaismojums, lai tos uzrīkotu? Atpūtas noma piedāvā lieliskas, viegli uzstādāmas teltis, kas ātri un ērti uzstādāmas jebkurā vietā. Mūsu piedāvājumā ir dažāda izmēra telts nomas, dažādi galdi, krēsli un apgaismojums, kuru parametrus un skaitu var pielāgot un izvēlēties atbilstoši paredzamajam clvēku skaitam. Mums ir viss nepieciešamais, lai Jūsu svētki būtu izdevušies!

Lai svētki un ballīte izdevusies, kur nu vasaras sezonā bez telts un nojumes, zem kuras paslēpties no laikapstākļiem, vai vienkārši redīt kopīgu pajumtes sajūtu. Šādam pasākumam ar telts nomu vien nepietiek, ir vajadzīgi galdi un krēsli, lai kuplais pulks sanāktu kopā, tērzētu un mielotos. Galds nenoliedzami vieno kompāniju un svinības. Lai radītu mierīgu un reizē arī romantisku un gaišu noskaņu, mūsu piedāvājumā ir arī apgaismes līdzekļi-gaismas virtenes. Piedāvājam dažāda izmēra lampiņas, dažāda garuma virtenes, kas savā starpā kombinējas nepieciešamajā garumā. Šīs visas lietas viena otru lieliski papildina, lai radītu lielisku svētku noskaņu.

Mūsu klienti ir dažādi, ar dažādām vēlmēm. Cits grib pēc iespējas vienkāršāk, cits grib visu, lai radītu šo lielisko svētku noskaņu, kas ir ļoti būtiski svinētājiem un viesiem. Tāpēc mēs rekomendējam, palutini sevi ar svētku noskaņu, šīs lietas viena otru papildina, varbūt nieks, bet mazās gaismiņas krēslas laikā telts nojumi padarīs pamanāmu, atmosfēru mierīgu, romantisku, kā arī vienkārši rada gaismu, ja svētki ieilgst līdz tumsai.

Mums bija gods piegādāt un uzstādīt klientam jubilejas ballīti! No mūsu piedāvājuma tika izvēlēta 3×6 m telts, kas ir optimāla aptuveni 25 cilvēku skaitam. Telti uzstādījām ar divām sienām, bet rezervei, ja nu kas, tiek atstāta visa komplektācija (4 sienas). Tika izvēlēti garie koka galdu komplekti ar garajiem soliem, tā lai mielastam pietiktu vieta, un sēdētājiem ir kur piesēst, mieloties un tērzēt. Noslēgumā uzstādījām lampiņu virtenes, kas radīja patīkamu un harmonisku jubilejas noskaņu!

Mēs piedāvājam un piegādājam, Jūs izvēlaties un piepildat ieceres!