Tuvojoties svētkiem, ir labi apzināties svētku norises mērķi, vietu, laiku. Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam visi vēlas sagaidīt tos ļoti īpaši un patīkami ģimenes lokā, vai draugu lokā. Šīs svinības vienmēr tiek veidotas jo īpaši un piemeklēti, lai bauda un atpūta svētkos ir it visiem.
Mūsu piedāvājumā uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu bija pirts un burbuļkubula noma uz 3 diennaktīm – kā vienos, tā arī otros svētkos. Tie, kas paspēja, svētkus varēja baudīt mierpilni, nesteidzīgi, tieši tā, kā tos vēlējās! Mūsu klienti varēja svinēt šos gada nozīmīgākos svētkus vietā, kurā vien vēlējās, vietā, kur čalo uguns, sildās sajūtas, virmo prieks, un iespēja būt savā ģimenes un draugu lokā.
Ja vēlējies šos svētkus Ziemassvētkos un gadu mijā pavadīt kopā ar vismīļākajiem cilvēkiem un labākajiem draugiem, mēs zinām, kad bijām labākā klienta izvēle, lai tos baudītu sildoties siltā burbuļkubulā, vai karsējoties silti izkurinātā pirtī. Devām klientam iespēju svinēt nesteidzīgi, mierpilni, pēc pašu sirds patikas visu 3 diennakšu garumā, svinības, no kurām Jums paliek siltas un neaizmirstamas atmiņas, baudot kopā būšanu pirtī un burbuļkubulā!
Lai šajos svētkos nebūtu Jums jānorūpējas par pirts un burbuļkubula transportēšanu, mēs, kā jau vienmēr, piedāvājām arī savu piegādi, ko protams, mūsu klienti lielākoties izvēlas, lai svētkus un atpūtu varētu baudīt pilnvērtīgi. Mēs piegādājam vietā, kur vien klients vēlas atpūsties prom no kņadas, un svētkus baudīt tikai savā draugu lokā!
Paldies, kad šajos nozīmīgajos svētkos izvēlējāties mūs, un bijām kopā ar Jums! Mēs garantējam lielisku un neaizmirstamu atpūtu!