Sākoties rudenim- skaistajam un košajam gadalaikam, tas ātri pāriet par vēsajiem, drūmajiem un mitrajiem laikapstākļiem, ko daudzus pavada iesnu un saslimšanu gadījumi. Lai to mazinātu vai nepiedzīvotu, rudenī mēs iesākam apmeklēt mūsu pirti, kas sasildīs, iepriecinās, un padarīs šo laiku košāku un priekpilnu!
Mēs garantējam, jebkuros laikapstākļos mūsu pirts muca nes prieku cilvēku kompānijām, kā arī tam visam līdzi nāk medicīnisks labums, kas ļoti noderēs Jums šajā vēsajā un mitrajā rudens gadalaikā. Nekautrējies priecāties un uzturēt veselu garu vienuviet, mūsu lieliskajā pārvietojamajā pirts mucā. Tā sasildīs, izkarsēs, dos daudz prieka pavadošajā kompānijā, radīs svētkus, kā arī visiem Jums uzlabos imunitāti! Nekautrējies svinēt svētkus vai atpūsties, lai visi būtu veselīgi un patiesi priecīgi apmeklējot pārvietojamo pirts mucu.
Medicīniski ir pierādīts un apstiprināts, ka regulāri karstuma un aukstuma kontrasta procedūras palielina organism spēju pretoties rudens vīrusiem un rudens saaukstēšanās slimībām. Karsējoties un atvēsinoties cilvēks rūdās un stiprina savu imūno sistēmu. Tas ir tieši tas, kas šajā rudenīgajā laikā vajadzīgs. Karsējies pirtī un atvēsinies zem auksta ūdens, vai atvēsinies izskrienot no pirts telpas, vai arī ierīvējies ar mitru dvieli pēc pirts apmeklējuma- darot to nepārspīlējot, bet ar prātu- būsi vesels un stiprs pret rudens vīrusiem.
Pirts apmeklējums ir sirds un asinsvadu treniņš, un tās apmeklējums ir līdzvērtīgs lielai un fiziskai slodzei. Veseliem cilvēkiem organisms pie karstuma jāpieradina pakāpeniski. Svarīgi pirmās reizes nesēdēt karstumā un lāvas telpā pārāk ilgi, un, ja ķermenis raida brīdinošus signālus ar reiboni, sirdskaitēm vai elpas trūkumu, pirts telpu labāk pamest un iet atvēsināties mūsu pirts priekštelpā pasēžot un iedzerot ūdeni, vai atverot priekštelpas logus. Pirtī jāiet, lai atpūstos un attīrītos, tādējādi atjaunojot spēkus, nevis zaudējot tos.
Ieguvumi, ko dod pirts un ūdens procedūras: paaugstina organism aizsargspējas prēt vīrusiem un baktēriju infekcijām, saslimšanas gadījumā atveseļošanās ir ātrāka, veicina enerģijas pieplūdumu, samazina sāpes plecos, locītavās un mugurā, uzlabo vielmaiņu, liek atbrīvoties no emocionālās spriedzes, kliedē nomāktību, āda kļūst tvirtāka, vairo dzīvesprieku.
Lai iegūtu un izbaudītu visus pirts labumus un ieguvumus, nāc un izkarsējies mūsu lieliskajā pārvietojamajā pirts mucā! Tu nebūsi vīlies šajā vēsajā rudens laikā nomājot mūsu pirts mucu, kas uzlabos veselību un priecīgu prātu vienuviet gan Jums, gan Jūsu kompānijai!