Esi oriģināls- aizrauj draugus vai kolēģus ar netradicionālu ideju kopā sanākšanā arī vēlā rudens vakarā, vai skaistā ziemas vakarā vai krēslas stundā! Izbaudi patīkamo kopā ar lietderīgo! Izbaudi svētkus zem klajas debess, un priecājies draugu lokā sildoties pirtī mucā vai burbuļkubulā. Nebaidies no laikapstākļiem, tieši pretēji, baudi tos patīkami!

Strauji tuvojas decembris – Ziemassvētku laiks un Jaunais gads, un noteikti sāc domāt kā tos labāk pavadīt gan draugu lokā, gan ģimenes lokā, vai darba korporatīvajā pasākumā! Šie svētki nav gada siltajā laikā, tāpēc, ja nevēlies tos svinēt iekštelpās, tradicionāli pie galda un eglītes, bet vēlies ko nebijušu- mēs esam Tava iespēja! Tava iespēja ir būt unikālam izbaudīt šos svētkus ārā, svaigā gaisā, nebaidoties no laikapstākļiem, arī esot pie eglītes, relaksējoties, sildoties mūsu lieliskajā pārvietojamajā pirts mucā un burbuļkubulā!

Pārvietojamā pirts muca un burbuļkubuls spēs visus saliedēt vienkopus un visiem dot prieku un sparu pavadot svētkus veselīgi! Vislabākais veids ir ņemt komplektā gan pirts mucu gan burbuļkubulu, tādējādi, ja kompānija ir lielāka un izvēles ir nedaudz atšķirīgas, varēs abi vienkopus uzņemt vairāk cilvēkus, kā arī sniegt to baudu, ko sniedz abi- siltais burbuļojošais ūdens ar malkas smaržu un dzestro āra gaisu, kā arī karstā pirts, kurā iespēja nopērties, izsildīties, saliedēties sildot garu un dvēseli vienkopus!

Kur nu vēl skaistāki svētki, ja trāpās svētkos pirmais sniedziņš sēžot dažādu krāsu spektra burbuļkubulā, no kura paceļas tvaiki un dabīgas malkas dūmi, blakus sildās pirtiņa ar romantisku āra un iekšas apgaismojumu, kas smaržo pēc dabīga koka, un skurstenī paceļas dūmu virpulis, to visu novietojot pie Jūsu izrotātās eglītes, pagalmā, vai skaistā vietā, kur vien var vēlēties. Jums un Jūsu kompānijai būs vissaliedētākie un nebijušie svētki, un svētku noskaņa, kādu vien var iedomāties!

Mūsu uzdevums ir piedāvāt, Jūsu- izvēlēties! Piedāvājam labāko un unikālāko atpūtas veidu arī šiem ziemas gadalaikiem, tāpēc padomā par savu izvēli! Garantēta atpūta Jums!