Pārvietojamā pirts ir lielisks veids kā atpūsties un relaksēties pie dabas. Klusumā, draugu lokā, ģimenes lokā, vai kolēģu lokā! Mūsu klienti ir ar dažnedažādām vēlmēm un iecerēm. Pirmssvētku karstumā iznomājām un piegādājām klientiem pārvietojamo pirti Latvijas lauku sirdī- Ērgļos. Tālu prom no pilsētas kņadas cilvēki vēlējās baudīt dabu un atpūsties kolēģu lokā.
Kā viens no izklaides un relaksācijas elementiem bija mūsu lepnums – pārvietojamā pirts muca. Pirts vieno, saliedē, relaksē! Transportējām diezgan tālu līkloču ceļu braucot pa šoseju un lauku ceļiem, kas absolūti nesagādā problēmas transportēt pirts mucu!
Mūsu piedāvājumā bija pārvietojamā pirts ar panorāmas skatu uz upīti, kas tek gar pļavas malu! Skats un baudīšana klusumā ar pirmsjāņu ziedošu pļavu blakus ir neizsakāma! Kolēģi netikai var baudīt dabu pie ugunskura, izklaidēm pie upes, laivošanu un pikniku, bet arī izbaudīt pirts priekus atrodoties blakus upei, un kaut sagaidīt rītausmu pie tās! Ticiet-atsauksmes ir un būs lieliskas par kopā pavadīto laiku kā pirtī, kā arī zaļumos pie tās! Vienīgais , kas vajadzīgs pirts iekuršanai, ir nieka 60l tīra ūdens, malkas klaipi, vai ideālā variantā līdzi paņemtas briketes.
Ko vairāk var vēlēties? Kolēģi, draugi, atpūta pie dabas un pārvietojamā pirts muca ar panorāmas skatu pie upītes! Mēs-Atpūtas Noma, no savas puses piedāvājam šāda veida pasākumam pārvietojamo pirts mucu ar panorāmas skatu, āra LED apgaismojumu, priekštelpu un lāvas telpu, komplektācijā varam piedāvāt pirts slotas un briketes, kā arī ir vērts padomāt par transportu. Transportēt var paši klienti, vai izmantojot mūsu piegādi!