+371 24 33 11 33, +371 28 27 48 97 info@atputasnoma.lv Ikšķiles nov., Tīnūžu pagasts, “Audzes”

PAR MUMS

Atpūta ir nepieciešama ikvienam. Ik pa laikam nepieciešams skriet prom no ikdienas steigas un braukt tālu aiz pilsētas pie dabas.
Atpūtas Noma ir augošs ģimenes uzņēmums, kas specializējas āra pasākumu, pikniku, un atpūtai dabā inventāru nomu. Mēs piedāvājam lielu aprīkojumu izvēli šāda veida pasākumiem, un spējam nodrošināt Jūsu ieceres no mūsu piedāvājuma.

Mēs spējam nodrošināt Jūsu pasākumu ar apgaismojuma virtenēm, dažāda izmēra nojumēm, galdiem, krēsliem, dažādiem griliem, plītīm, ar mūsu lielāko lepnumu- pārvietojamo mucveida pirti un pārvietojamo kubulu. Tas viss papildina viens otru, līdz ir izdevies pilnībā komplektēts āra pasākums un izklaides!

Atpūtas Noma ir jauns serviss Rīgā, lai iznomātu aprīkojumu atpūtai, tūrismam, piknikam, vai cita veida izklaidēm. Mūsu uzdevums ir apmierināt cilvēku vajadzības ar augstas klases iekārtām par pieejamām cenām. Mēs uzskatām- reizēm nomāt ir izdevīgāk nekā pirkt. Nāc un ieskaties mūsu piedāvājumā!

Sākt čatu
Sveiki! Kā mēs varam jums palīdzēt?

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in Unknown on line 0