Ir pienācis laiks plānot jubilejas, ģimenes vai draugu ballīti? Atpūtas noma ir lielisks risinājums, lai ieskatītos mūsu piedāvājumā šo svētku piepildījumam! Ballītes aktīvajai daļai mūsu piedāvājumā ir pārvietojamā pirts muca un pārvietojamais burbuļkubuls! Šīs abas lietas lieliski iederas āra svētkiem un kompānijas saliedēšanai, kā arī vienkārši relaksēs un varēsiet baudīt lielisku ballīti un atpūtu vienkopus!

Mūsu piedāvājumā ir pārvietojamā mucveida pirts ar panorāmas skatu, led āra apgaismojumu, kā arī pirts priekštelpu, un lielisks burbuļkubuls ar zemūdens led apgaismojumu, kāpnītēm un glāžu turētāju. Šīs abas lietas lieliski iederas Jūsu ballītē, padara to aktīvu, jautru, kā arī relaksēs Jūs un Jūsu ciemiņus!

Pārvietojamā pirts muca un burbuļkubuls lieliski viens otru papildina, katram ir kas  īpašš un neaizstājams. Pirts mucā var izkarsēties, izsildīties, nopērties, atslābināties, toties burbuļkubulā, pēc pirtiņas apmeklējuma, relaksējoties pasēdēt ar glāzi ūdens vai atspirdzinoša dzēriena. Burbuļkubuls atslābinās un relaksēs ar zemūdens masāžu, kā arī zemūdens apgaismojums radīs lielisku pasākuma noskaņojumu tajā atrodoties.

Mūsu klienti ļoti bieži izvēlas šo kombināciju- pārvietojamā pirts kopā ar burbuļkubulu, jo zin un novērtē šo lielisko neaizstājamību, kas padara svētkus neaizmirstamus gan pašiem, gan viesiem! Lielākoties, izvēloties abus, izmanto mūsu piegādi, jo izvēloties abus, ir labāka cena piegādei, kā arī izvēloties mūsu piegādi, mēs arī uzstādām un nododam visas vajadzīgās instrukcijas.

Ja zinam, kad klients sevi un viesus vēlas iepriecināt ar pirti vai burbuļkubulu savā dzimšanas dienā- klientam ir patīkams un mazs pārsteigums arī no mūsu puses! Lai diena izdevusies!

Padomā par savu svētku neaizmirstamo sajūtu! Mums ir pieejama pareizā izvēle!