Aktīvā atpūta ir lielisks veids, kā labi pavadīt laiku draugu vai ģimenes lokā, tāpēc izvēlies lieliskāko ideju šāda veida pasākumam vai svinībām! Kubla noma būs īstā nestandarta ideja – ar to pārsteigsi gan sevi, gan draugus, gan ģimeni! Tas vienos, priecēs un veldzēs! Atslābinies karstā ūdens kublā zem klajas debess! Pārvietojamais Burbuļkubuls lieliski uzlabos nogurušu ķermeni ne tikai siltos vasaras vakaros baudot vakaru ar draugiem relaksējoties dabā,  bet arī sniegotā un aukstā ziemā! Aukstajā gada laikā jūs priecēs neaizmirstama izklaide ar kūpošu kublu sniegotā klajumā, vai zem sniegotiem zariem un sniegotu ainavu! Iztēlojies un izmēģini, cik lieliska un skaista ir šāda veida atpūta un kubla noma! Pārvietojamais burbuļkubuls iederas visa veida pasākumos, gan privātos, gan korporatīvos, gan mājas ballītēs, gan viesībās! Tā būs pasākuma burbuļojošā sirds, ap kuru notiek lielākā pasākuma rosība! Lai tā notiktu, mēs, Atpūtas noma – piedāvājam labāko risinājumu- kubla nomu.
Pārvietojamais burbuļkubuls ir izgatavots no augstas klases termokoka, stiklašķiedras iekšas ieklājumu, kurā iestrādāts  LED apgaismojums, hidromasāžas un gaisa masāžas funkcija, aprīkots ar vāku, glāžu turētāju un kurināmu krāsniņu no ārpuses. Iekšējais Kubla klājums, liks komfortabli un ērti justies kubulā, kā arī apgaismojums un masāžas funkcija radīs romantisku un
mierīgu noskaņu gan Jūsos, gan apkārtējos. Mūsu Kubls ir uzmontēts uz piekabes, lai ātri, viegli to pārvietotu. Piegādes izvēlesiespējas  mūsu vai paši ar savu piegādi! Izvēloties mūsu piegādi, papildus uzstādām kublu un nododam visu vajadzīgo instruktāžu lietošanā un izmantošanā! Nāc un izbaudi patīkamo ar lietderīgo! Iekur pasākuma burbuļojošo sirdi! Lieliska atpūta kopā ar burbuļkubulu būs garantēta!