Laika gaitā pirts tradīcijas ir mainījušās, sajaukušās un viena otru papildinājušas, taču tām ir kopīgs labums, kas vieno visas pirts procedūras- fizioloģiskā iedarbība uz cilvēka kopējo organismu, kas labvēlīgi ietekmē visas organism funkcijas un uzlabojas veselības un emocionālais stāvoklis!
Mūsu unikālā pārvietojamā pirts priecēs ik katru ar visām savām pirts funkcijām, kā arī ar to, kad pirties var jebkur, pie ezera, pļavā,mežā, vai savā mājas pagalmā, visur, kur sirds un acis kāros gūt šīs pozitīvās fizioloģiskās un emocionālās lietas.
Mūsu pārvietojamo pirti sākoties skaistajai rudens sezonai ir iespēja vest, kur vien sirds kāro pie dabas un sasildīties baudot šos dabas mirkļus! Pirti var izmantot divos veidos- kā sauso, vai kā slapjo pirti, pēc pašu izvēles. Katrs no mums zin, kas kuram labāk patīk, ko vieglāk panest, kāds karstums un pirts mitrus ir patīkamāks.
Slapjajā pirtī ir dabiskāki apstākļi un dabiskās pirts gaisa mitrums, ap 40%- 70 %, tādēļ tā organismam nav tik šokējoša un ir vieglāk panesama. Gaisa temperatūra ir no 60-100 grādiem. Slapjā pirts vairāk izkarsē, jo mitrais gaiss ir labāks siltuma vadītājs,. Slapjajā pirtī kādam jārūpējas par “gara” mešanu uz uzkarsētajiem krāsns akmeņiem, un droši var pērties ar slapjām dažādu augu pirtsslotām, kas izmasēs visu ķermeni ar slapjo lapu pieskārieni un pirts gaisu!
Klasiskajā saunā gaisa mitrums ir tikai no 3% līdz 15% procentiem, un temperatūra var sasniegt no 80-140 grādiem, saunā nemēdz būt tvaiki, sauna ir sausa gaisa, gandrīz bez mitruma un labi uzkarsēta. Vēlams, lai pirts krāsns sildītu ne tikai pirts sienas, bet pirtsakmeņus, kuriem jābūt pilnībā sakarsušiem, lai ūdens garaiņi būtu smalkāki un patīkamāki.
Mūsu unikālā pārvietojamā pirts pie Jūsu skaistās un izvēlētās ainavas, kur vēlaties veldzēties un atpūsties ar brīvdienām, dos izvēlēties šos pirts rituālus un ļaus izvēlēties, kuri ir labāk panesamie un patīkamākie katram cilvēku organismam! Pirts ne tikai uzlabos organisma kopējo stāvokli, bet saliedēs Jūsu izvēlēto kompāniju, kas kopā ar Jums veldzēsies pirts priekos!
Pārvietojamā pirts-brauc atpūsties, kur sirds kāro un ved līdzi pozitīvās emocijas pirts mucā!