Mēs, „Atpūtas Noma”, kas nomā dažnedažādas lieliskas un noderīgas lietas, lai klientu atpūta būtu izdevusies un skaista, izpildām Jums jūsu vēlmes un vajadzības no mūsu pieejama sortimenta. Mums bij ļoti liels gods būt par atbalstītājiem ļoti nozīmīgam klientu notikumam- briežu dārza atklāšanā. Mūsu draudzīgais klients izvēlējās rotāt savus svētkus un izvēlējās atpūtai lietas no mūsu pieejamā sortimenta, lai svētki būtu izdevušies un viesi patiesi izbaudītu lielo notikumu!
Briežu dārza atklāšanai mūsu klients izvēlējās viesu labsajūtai lielisko pārvietojamo burbuļkublu, kas tumšajā vakara daļā tika iekurts, uzsildīts un ieslēgtas romantiskās maināmās kubla gaismiņas kopā ar burbuļiem, kur relaksējās gan viesi, gan noslēgumā paši saimnieki. Viesu sagaidīšanā viens no posteņiem bija zupas vārīšana, kurā tika izvēlēts zupas vārīšanas vietai trijkājis, kurā iekārts 20 l zupas katls un otrs variants- čuguna ugunskura vieta, kur arī iekārts zupas katls 20l. Trijkājis no čuguna ugunskura vietas atšķiras ar to, kad vienam kurina ugunskuru uz zemes virsmas, otram ugunskuru taisa uz čuguna virsmas! Pie šīm ugunskura vietām tika uzstādīta 3×3 m telts, kur tika pasniegs pirmais sagaidīšanas „drinks” un lietus vai nelabvēlīgu apstākļu gadījumā paslēptos zupas pieskatītāji! Otra telts 3x3m tika novietota pie lieliskā kubla un briežu dārza sētas, kur viesi varēja atstāt mantas un briežiem sagādātos labumus! Grandiozā notikuma sanākšana un svinēšana notika pašu briežu dārzā saimnieku jaunajā šķūnī, kur mums bija tas gods to izrotāt ar lampiņu virtenēm! Mūsu lampiņu virtenes apvienojot savā starpā nodrošināja visus griestus ar virteni, jo spuldzītes tika savienotas 100 m garā virtenē. Saimniekiem gaisma nodrošināta, un romantika garantēta! Kur nu šādā pasākumā bez galdiem un soliem, šādā pasākumā piedāvājam 2,40 m garos koka galdus un solus komplektā, kurus var izvietot pēc pašu patikas!
Mums bija patiess prieks būt par atbalstītājiem un būt kopā šādam lielam notikumam! Palīdzēt ar izvēli, ieteikumiem, un uzstādīšanu! Neskatoties uz gadalaiku, mūsu sortiments nodrošina lielisku atpūtu!
Lai svētki izdevušies, uzmeklē mūs, mūsu sortimentu, un mūsu atsaucību!